Білокоровицька ОТГ заборгувала лікарні 250 тис. грн

Керівництво Білокоровицької ОТГ відмовляється співпрацювати з Олевською ОТГ. Після об’єднання, на утриманні Олевської громади залишились заклади медицини, освіти та культури, де продовжують надавати послуги жителям усього району. Однак, платить за все це поки міський бюджет.

На листи та звернення міської ради з проханням підписати договір про співпрацю територіальних громад та фінансувати свою частку, відповідь чекають не перший місяць.

Так, Білокоровицька ОТГ заборгувала Олевській лікарні 250 тис. грн на енергоносії (електроенергія та опалення). На календарі грудень, а погашувати борг ніхто і не збирається. Попри усні домовленості, що гроші будуть, на ділі цього не сталося. Поки в Олевську думають як зберегти мережу установ та лікарню, сусідня громада не хоче брати на себе відповідальність та фінансові зобов’язання.

Натомість, кошти на утримання музичної школи, трудового архіву та Кишинського стаціонару вони перераховували.

Олевська міська рада публічно звертається до керівництва та депутатів Білокоровицької ОТГ з проханням підписати договір про співпрацю.