Недоліки по капітальному ремонту доріг на вулицях Володимирська та Свято-Миколаївська буде усунено

Міська рада звернулася до ПП «Артембуд» з претензією усунути недоліки, які виникли на нещодавно асфальтованих вулицях Володимирській та Свято-Миколаївській в Олевську.

18 грудня начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва міської ради Володимир Верещако, головний архітектор громади Володимир Пятницький та директор підрядної організації ПП «Артембуд» оглянули дороги на предмет дефектів. На місцях стиків з’явилися вибоїни, почав руйнуватися асфальт. Сам підрядник стверджує, що свою роль в цьому зіграв неякісний асфальт і погодні умови. Підрядник підписав Акт обстеження, яким зобов’язується усунуть недоліки на дорогах у 2018 році за сприятливих погодніх умов. Раніше ним же був підписаний акт про усунення недоліків з дорожніми люками на вул. Володимирській.