Депутати розглянули звернення підприємців, які здійснюють торгівлю біля ринку

На засідання 20 сесії до міської ради прийшли підприємці, які здійснюють роздрібну торгівлю на вулиці Привокзальній та Київській (біля ринку) в Олевську. Секретарем ради було зачитано їх колективне звернення, в якому вони зазначають про неправомірне підвищення цін на оренду землі міською радою та про неприпустиму поведінку деяких працівників ради. Закінчили звернення проханням зберегти робочі місця.

Міський голова Олег Омельчук наголосив, що ніяких рішень з даного питання не приймалися. Про це він говорив підприємцям і раніше. Мовляв, ніхто нікого не виганяє, ви будете надавати свої послуги. Спеціалісти міської ради вивчають дане питання. Щодо поведінки посадовців буде проведена службова перевірка.

Детальніше дивіться на відео.