Звіт депутата Житомирської обласної ради Казюка О.В.

У 2016-2017 роках за сприяння обласного депутата Казюка О.В. було виділено близько 1,1 млн гривень на капітальний ремонт хірургії. Всі кошти з обласного бюджету, які надійшли на виконання депутатських повноважень були направлені на лікарню. Зокрема, 50 тисяч – на придбання кардіографа і двох комп’ютерів для ЦПМСД, 60 тис грн – на ремонт дизельного генератора, який забезпечує світлом лікарню при виключенні електроенергії, 31 тис. грн – на ремонт автомобіля для перевезення хворих в обласну лікарню, 17 тис.грн на м’який інвентар для лікарні, 31,5 тис грн – на ремонт у дитячому відділенні, 50 тис грн – надано матеріальної допомоги на лікування жителям району, 40 тис. грн – на придбання кардіомонітора для реанімації. Також 20 тис. грн. було направлено на ремонт санвузла у приміщенні Олевської гімназії.