Креативні методи роботи у бібліотеках Олевської ОТГ

26.01.2018 року у центральній міській бібліотеці Олевської міської ради відбувся семінар-нарада бібліотечних працівників. Відкрила семінар-нараду директор Олевської ЦБС Сібірьова Л.В., яка довела до відома бібліотечних працівників про затвердження внутрішніх правил трудового розпорядку та дотримання трудової дисципліни і виконання своїх посадових обов’язків. Зроблено  аналіз здачі електронної звітності у бібліотеках, піднімалося питання  про створення у бібліотеках «Креативних виставок-інсталяцій» різної тематики, з подальшим  представленням  у  фойє міського будинку культури. По цьому питанню методистом ІІ категорії Олевської ЦБС було розроблено мультимедійну презентацію та зроблено аналіз створених музеїв історії села та народознавчих світлиць. Зроблено наголос на тому, що під час проведення творчих звітів закладів культури (за графіком відділу культури) бібліотекам зробити виставки у приміщенні будинків культури та сільських клубів. Під час наради були надані методичні матеріали до визначних дат в історії держави: до 100 річчя бою під Крутами, до Дня Героїв Небесної Сотні та до Міжнародного дня  рідної мови.

Олевська ЦБС