«Право на здоров’я»

Засуджені, які перебувають на обліку та персонал Олевського районного сектору з питань пробації пройшли безкоштовний анонімний тест на ВІЛ/СНІД та гепатит С.

07.02.2017 року співробітники Олевського районного сектору з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції  спільно з громадською організацією «Перспектива» у приміщенні Олевського районного сектору з питань пробації провели захід «Право на здоров’я». В ході заходу підоблікові пройшли експрес-тестування із застосуванням швидких тестів, які виявляють антитіла до ВІЛ та вірусу гепатиту С за допомогою діагностичних наборів (тест-систем).

Клієнти пробації були проінформовані про напрями діяльності організації «Перспектива», головною метою якої є – розвиток та підтримка громадського здоров’я, профілактика захворювань на ВІЛ/СНІД, попередження наркоманії та формування здорового способу життя.