Міський голова дав доручення керівникам відділів міської ради

6 березня відбулась апаратна нарада при міському голові. Олег Васильович заслухав стан виконання попередніх протокольних доручень та висловив зауваження до роботи окремих начальників управлінь і відділів.

Заступник міського голови Осипчук Я.М. отримав доручення розпочати процедуру придбання шкільного автобуса, службового автомобіля та 4 ігрових дитячих майданчиків.

Начальнику управління містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Ніколайчуку В.П. доручено визначити спільно із старостами сільські вулиці, які потребують освітлення та виготовити для кожного населеного пункту декілька проектів із реконструкції освітлення.

Начальник відділу економічного розвитку Ковальчук О.Б. має підготувати на засідання сесії проект рішення про створення комунального підприємства ЦПМСД та надати пропозиції щодо обслуговування узбіч доріг місцевого значення.

Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Верещако В.К. отримав доручення спільно із ДСНС обговорити невідкладні заходи щодо попередження повені і паводків у весняний період та ліквідації їх наслідків, проаналізувати житловий фонд в смт Дружба та Новоозерянка, активізувати роботу укладення договорів щодо сплати пайової участі із забудовниками та розробити кошторисну документацію по ремонту житла для дитини-сироти по вул. Герцена.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Торгонський О.І. повинен тримати на контролі дотримання Правил благоустрою керівниками підприємств та власниками торгових точок.

Тримати на контролі продовження робіт по облаштуванню внутрішніх санвузлів в ЗОШ №3, Кишинській та Варварівській школах доручено начальнику відділу освіти, молоді та спорту Левченку В.П.

Головний архітектор громади Пятницький В.Б. отримав доручення розробити проект створення скверу Т.Бульби-Боровця, а начальник відділу культури Кльоц І.В. – знайти інформацію, використовуючи архівні документи, щодо діяльності Т.Бульби-Боровця на Поліссі.