Нарада директорів шкіл

22 березня 2018 року відбулася чергова нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Ключовими питаннями наради були питання організованого завершення 2017-2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти, ознайомлення з основними положеннями нового Державного стандарту початкової освіти, моніторингу розвитку позашкільної освіти в закладах ЗЗСО.

З даних питань було заслухано заступника начальника Гаврилюк А.А. та головного спеціаліста Примак М.В.

На нараду було запрошено Фіца З.Р., який наголосив на необхідності проведення дезінфекції колодязів, для забезпечення шкіл якісною питною водою. Узгоджено графіки проведення медогляду працівників освіти.

Провідний спеціаліст районної служби зайнятості населення Корнійчук Т.О. розповіла про спільні заходи служби зайнятості та відділу освіти, молоді та спорту  щодо професійної орієнтації старшокласників.

Підсумки наради підвів начальник відділу освіти, молоді та спорту Левченко В.П.