День матері в Україні

День матері в 2018 році в Україні традиційно будуть святкувати в другу неділю травня. Це свято не вважається державним, тож офіційного вихідного у цю дату немає. Проте даний факт не заважає українцям висловлювати слова подяки матерям та дарувати квіти й подарунки.

Безумовно, це свято – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – своєї мами, яка все розуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

На День матері діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять якісь подарунки власними руками, присвячують мамам пісні та вірші. Якщо говорити про дорослих дітей, то прийнято дарувати подарунки – головне, щоб вони були від серця та з добрими намірами.

До святкування Дня матері 2018 року ще залишається досить багато часу, тому можна якнайкраще підготуватися до цього свята приготувати подарунок своїми руками, вибрати гарний подарунок своїй матері, зробити добрі вчинки. Якщо ви проживаєте далеко один від одного – то просто приїхавши в гості, ви принесете багато радості та задоволення своїм рідним, адже найголовніше в цей день увага і турбота.

Залишити коментар