17-18 травня проходитиме гра “СОКІЛ” (“Джура”). Програма

23 школи Олевської ОТГ, Білокоровицької ОТГ та Радовля готуються до проведення I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання проходитимуть два дні, 17-18 травня, традиційно в районі вулиці Набережна.

О 09:30 год. планується урочисте відкриття гри «Сокіл» в центрі міста, далі учні парадом вирушать до місця таборування. По обіді їх чекають конкурси «Стрільба», «Рятівник», «Впоряд» та представлення роями творчо-мистецького завдання під назвою «Ватра».

Після 21:00 до 23:00 год. для школярів влаштують дискотеку.

Наступного дня команди проходитимуть «Турисько-спортивну смугу перешкод», а після 14:00 год. буде оголошено переможців військово-патріотичної гри.

15 травня відбулось засідання штабу з проведення гри, де було обговорено організаційні питання, ознайомлено з планом заходу, погоджено ряд робочих питань.

План проведення