Нагородження кращих учнів гімназії “Сходження на Олімп”

11 травня в Олевському міському будинку культури відбулась п’ята урочиста церемонія нагородження кращих учнів Олевської гімназії «Сходження на Олімп». Нагороди отримали 193 учня у трьох номінаціях: «Учень року», «Спорт», «Творчість», які, в свою чергу, діляться на І, ІІ та ІІІ місце.

Цьогоріч можливостями для отримання балів було декілька заходів: свято-реконструкція «Ми з древлянського коріння», шкільний фестиваль патріотичного слова та пісні, флешмоб до Дня незалежності, участь у предметних олімпіадах та інтелектуальних конкурсах шкільного, районного та обласного рівня, активна участь у всіх заходах та проектах гімназії.

Найбільша група учасників церемонії, 80 дітей, – це учні, які отримали подяки. 7 учнів, які брали участь у різноманітних конкурсах декоративно-прикладного мистецтва, нагородили в номінації «Творчість». А також 28 учнів отримали нагороди в номінації «Спорт».

В номінації «Учень року» перше місце посіли 33 учня: Існюк Леся (3-А), Окуліч Ярослав (3-Б), Стельмашенко Дар’я (4-А), Баланович Богдана (4-Б), Туровський Андрій (5-А), Майгун Софія (5-А), Рябой Олександра (5-А), Юносова Крістіна (6-А), Корчевська Анастасія (6-А), Курельчук Анна (6-А), Корнійчук Микола (6-Б), Ярошовець Вероніка (6-Б), Колодяжна Каріна (6-Б), Чамор Ангеліна (6-Б), Коломієць Олександра (7-А), Фещук Ангеліна (7-Б), Існюк Валерія (7-Б), Курбеко Денис (8-А), Курильчук Богдан (8-А), Пантелейчук Назар (8-А), Савченко Олександр (8-А), Русанова Валерія (8-Б), Козловець Юлія (8-Б),Торгонська Анастасія (8-Б), Дорошенко Ілона (9-А), Мосейчук Юлія (9-Б), Шибецький Антон (9-Б), Новак Назар (9-Б), Ковальчук Максим (9-Б), Гайченя Лідія (9-Б), Онищук Олена (10-А), Грабовська Валерія (10-Б), Яроменко Анастасія (11 клас).

В номінації «Учень року» друге місце посіли 27 учнів: Павлушенко Вікторія (3-А), Скрит Марина (3-Б), Русанова Анастасія (3-В), Сівковська Дарина (4-А), Ілюченко Софія (4-А), Саленко Поліна (4-Б), Ничипорчук Максим (5-А), Градова Аліна (5-А), Пилипчук Євгеній (5-Б), Кравченко Анастасія (6-Б), Ткач Юлія (6-Б), Талах Вікторія (6-Б), Павленко Іванна (6-Б), Смоляр Аліна (7-А), Бреслаш Аліна (7-А), Гудзь Інга (7-А), Шоха Вікторія (7-Б), Існюк Аліна (7-Б), Талах Вікторія (7-Б), Примак Олександр (8-А), Яременко Андрій (8-А), Жолнерчук Світлана (8-А), Мальцева Анастасія (8-Б), Мамич Анна (8-Б), Ковальчук Влад (8-Б), Окуліч Володимир (9-А), Харипончук Катерина (10-Б).

В номінації «Учень року» третє місце посіли 9 учнів: Редько Любов (3-Б), Мосейчук Ярослава (3-В), Гудзь Гліб (4-А), Кручко Вікторія (4-В), Юносова Дар’я (4-В), Путіловський Назар (6-Б), Луценко Іван (6-Б), Мостепанюк Марина (10-Б).

Для сходження на «Олімпу» учні 2-4 класів мають набрати 26 балів, учні 5-7 класів – 36 балів, учні 9-х класів – 61 бал, учні 11 класів – 80 балів. Цього навчального року дев’ять найкращих учнів гімназії дістались «Олімпу»:

  1. Черних Ксенія (3-А), 28 балів.
  2. Карповець Олена (4-В), 26 балів.
  3. Павленко Вікторія (5-А), 45 балів.
  4. Козачок Нікіта (6-А), 73 бали.
  5. Дробуш Анастасія (6-Б), 65 балів.
  6. Ямчинська Лілія (6-Б), 53 бали.
  7. Харченко Єлизавета (7-Б), 43 бали.
  8. Островська Вікторія (9-А), 82 бали,
  9. Козловець Оксана (11), 88 балів.

Директор гімназії Євгеній Рябой подякував батькам, меценатам та представникам міської ради за активну підтримку навчального закладу, а саме: міському голові Олегу Омельчуку, його заступнику Олександру Ніколайчуку, Олександру Мальцеву, Сергію Лисицькому, Валерію Гарбовському та Олені Плоцідим.

У минулому році були внесені зміни у Положення про «Сходження на Олімп», які стосуються рейтингу класів. Було вирішено виокремити 5-ті класи. Тож цього року серед кращих класів три номінанти: 5-А, 6-Б та 8-Б. На сцену були запрошені старости, активісти та класні керівники класів. Їх нагороджували заступник директора з виховної роботи Тамара Заруба та заступник міського голови Олександр Ніколайчук.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Залишити коментар