Подяка за День міста!

Дозвольте висловити щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Дня міста, який Олевськ святкував 19 травня!

Особлива подяка – організаційному комітету свята, який доклав усіх зусиль, аби заходи з нагоди 1306-ї річниці Олевська були різноплановими, змістовними та яскравими.

Щиру подяку висловлюю працівникам відділів та установ, які в цей день були задіяні на заходах, супроводжували офіційні делегації та вирішували організаційні питання. Окремо хочеться висловити слова вдячності всім, хто був задіяний в організації свята-реконструкції «Ми з древлянського коріння» на Бабиній горі.

Дякуємо бригаді благоустрою, які подбали про своєчасне й якісне прибирання після святкування, співробітникам відділу поліції та нацгвардії – за охорону громадського порядку. Особлива подяка – спонсорам та підприємцям, які зробили свій внесок у святкування Дня міста.

Дякую громаді за активну участь у святкових заходах, виставках та конкурсах.

Завдяки нашим спільним зусиллям свято вийшло чудовим.

З повагою, міський голова Олег Омельчук