День захисту дітей у селах громади

З нагоди проведення свята Міжнародного Дня захисту дітей 01.06.2018року працівником комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» Дубровець Катериною Миколаївною  спільно з  педагогом-організатором  Скрит  Оксаною Василівною та заступником з навчально-виховної роботи  Бумар Тетяною Михайлівною Копищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи для дітей, а саме:

• Малюнок на асфальті « Діти малюють майбутнє»;
  • Змагання «Літаючий м’ячик»;
  • Гра «Абетка»;
  • Година спілкування «Безпечний відпочинок під час літніх канікул».

Всі учасники отримали пам’ятки, буклети, подарунки від установи та призи за активну участь під час свята. Загальна кількість дітей-25.

Також до Міжнародного  дня захисту дітей працівником комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради»  Козловець Аллою Валентинівною та  психологом Лопатицької ЗОШ  І-ІІІ ступенів Гергало Валентиною Вікторівною  1 червня проводились такі заходи:

– Малюнок на асфальті «Мир на планеті»;

– Гра «Сірники»;

– Головоломки;

– Загадки;

– Гра «Не зіб’юсь»;

– Гра «Забракований звіт»;

– Конкурс дитячих талантів;

Під час конкурсів розігрувались призові місця, за що діти отримали подарунки. Кожен з дітей отримав приз за активну участь. Загальна кількість дітей 28.

1 червня 2018 року проводились заходи в Новоозерянському НВК фахівцем із соціальної роботи Шишук Людмилою Миколаївною та вчителем молодших класів Зейрук Тетяною Вікторівною для дітей 1-6 класів, а саме:

• Малюнок на асфальті «Моя родина»;
  • Спортивні ігри;
  • Гра «Долоньки»;

Всі присутні діти на святі отримали призи. Загальна кількість дітей -16.

Працівником центру комунальної установи «Центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» Шишук Людмилою Миколаївною та заступником з виховної роботи Дружбинського НВК Вербельчук Анною Ярославівною було проведено заходи для дітей, а саме:

• Конкурс віршів;
  • Гра «Долоньки»;
  • Малюнок на асфальті «Моя Україна!»;

За активну участь дітям були вручені призи. Загальна кількість дітей – 19.