Діти Олевського району дивились виставу в Житомирі

1 червня в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулось свято до Дня захисту дітей, на якому були присутні 500 дітей з різних районів області. З них 22 дітей з Олевського району: 15 з Олевської міської об’єднаної територіальної громади, 5 з Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної громади та 2 з Радовельської сільської ради.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах з Олевського району змогли подивитися яскраву виставу «Муха-цокотуха». Захід відбувся за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради. По завершенню вистави всім вручили солодкі подарунки.

Супроводжували дітей Наталія Скумін, головний спеціаліст з питання захисту дітей Олевської міської ради та Людмила Гайченя, головний спеціаліст служби у справах дітей Олевської РДА.