Матеріальна допомога жителям Олевської громади

На черговому засіданні виконавчого комітету Олевської міської ради від 01.06.2018 року, було розглянуто заяви громадян Олевської ОТГ щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

На виконкомі було вирішено надати одноразову матеріальну допомогу 27 жителям Олевської об’єднаної територіальної громади. Згідно положення, громадяни можуть отримати матеріальну допомогу один раз в рік.

Переважна більшість громадян звертаються за допомогою на лікування, 6 осіб отримали по 1000 грн., 6 – по 500 грн., 1 – 400 грн., 8 – по 300 грн. і 1 –  200грн. П’ятеро жителів громади звернулись за допомогою у похованні близьких людей: братів, сестри, тітки та сусіда. Всім було виділено по 500 грн.

Також проведено доплату громадянам, що звертались на отримання матеріальної допомоги на лікування, на попередніх виконкомах. Трьом жителям громади виділили по 400 грн., 20 осіб отримали по 300 грн.