Захід в краєвознавчому музеї

07.06.2018 року за ініціативи Олевського районного сектору з питань пробації старшого інспектора капітана внутрішньої служби Анжели Козловець, інспектора Інни Стожук спільно з Олевським бюро правової допомоги на чолі з керівником бюро Інною Єгоровою та спеціалістом бюро Максимом Завірським,  фахівцем із соціальної роботи КУ «Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді» Олевської міської ради Аліною Мусійчук, фахівцем служби у справах дітей  Олевської райдержадміністрації Наталією Павлюк, інспектора сектору реагування патрульної поліції Олевського відділення поліції лейтенанта поліції Наталією Курильчук в приміщенні  Олевського народного краєзнавчого музею відбувся захід, присвячений до Дня захисту дітей.

Директор Олевського народного краєзнавчого музею Анна Вжесінська провела екскурсію, під час якої розповіла та ознайомила присутніх з історичними подіями містечка, військово-історичними експозиціями, пам’ятками, колекціями нумізматики та військових артефактів, древніми предметами народного вжитку та археологічними розкопками, які були знайдені на території Олевського району.

Під час заходу спеціаліст Олевського бюро правової допомоги Максим Завірський  проінформував неповнолітніх клієнтів пробації про діяльність місцевого бюро правової допомоги, послуги, які надаються ними для населення, а також шляхи захисту своїх прав. Неповнолітнім суб’єктам пробації та їх батькам були надані інформаційні матеріали з переліком послуг бюро та контактами Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги.

Інспектор Олевського РС з питань пробації

Стожук І.К.