Олевчани привітали медичних працівників із професійним святом.

Щорічно, у третю неділю червня, відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника. Цього року, окрім урочистих заходів, нам спала на думку ідея, зробити щось пам’ятне і особливе для цих НАДЗВИЧАЙНИХ людей – наших лікарів. Так з’явився ролик #поговорімопроважливе, до зйомок якого з радістю долучилися жителі громади, представники різних організацій, щоб висловити БЕЗМЕЖНУ подяку за тим, хто щодня охороняє наше здоров’я.

У зйомках брали участь:
Вадим Садовнікіов, лейтенант, інспектор сектору регулювання патрульної поліції
Василь Кльоц, пенсіонер
Василь Чепік, редактор газети «Незалежна»
Віра Деметрюк, бібліотекар Олевської ЦБС
Ірина Кльоц, начальник відділу культури Олевської міської ради
Лариса Існюк, вчитель початкових класів Олевської ЗОШ №3
Наталія Мельник, начальник Олевського РСП ЦМУ
Олександр Ковальчук, заступник голови Олевської районної ради
Олександр Новак, спеціаліст відділу економічного розвитку, транспорту, туризму і інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради
Отець Сергій, настоятель Свято-Миколаївської церкви
Ольга Островська, начальник управління праці та соціального захисту населення
Ігор Подшивалов, військовий комісар Олевського районного військового комісаріату
Ярослав Іванченко, генеральний директор Житомирської товарної агропромислової біржі

Сценарій відео: Тетяна Існюк
Зйомка та монтаж: Віктор Костинський

ДЯКУЄМО УСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ І ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!