Депутати затвердили структуру медичних закладів Центру первинної медичної допомоги

5 липня на сесії міської ради було прийнято рішення про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради. Як повідомив заступник міського голови Яків Осипчук, зміни стосувалися здебільшого технічних помилок. Рішення було прийнято 21 голосом «за», «утримався» депутат від с. Варварівка Станіслав Бідюк.

Наступним було розглянуто питання затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради. Попередньо дану структуру було погоджено виконавчим комітетом.

Заступник міського голови Яків Осипчук прокоментував: «На попередній сесії ми затвердили тільки амбулаторії для того, щоб подати документи у Мінрегіон розвитку для будівництва нових амбулаторій. Сьогодні ми нашим рішенням маємо затвердити всю структуру комунального некомерційного підприємства. Від себе хочу додати, що ні один ФАП, ні один ФП не закривається! В якому населеному пунктів він був, там і залишається. Тобто в кожному населеному пункті буде медичний працівник. Єдина буде відмінність – ФАПи і ФП будуть фінансуватися за рахунок місцевого бюджету».

Відповідне рішення було прийняте депутатами одноголосно – 18 «за», жодного «проти» чи «утримався».

КНП «Олевський Центр ПМД» Олевської міської ради.

Олевський Центр ПМД м.Олевськ.

– ФП с.Покровське;

– ФП с. Озеряни;

– ФП, с. Рудня-Озерянська;

– ФП, с.Замисловичі;

Заклади охорони здоровя Радовельської сільської ради :

– Амбулаторія ЗПСМ, с. Радовель;

– ФП, с. Пояски.