Депутати прийняли рішення про заборону продажу алкоголю вночі

На сесії міської ради депутати прийняли рішення про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території всієї Олевської громади з 22-00 до 8-00 години в зимовий час та з 23-00 до 8-00 години в літній час.

Це обмеження не стосуватиметься закладів ресторанного господарства громади. Відповідний проект рішення пройшов аналіз та погодження антимонопольного комітету України.

Така необхідність виникла з метою профілактики правопорушень, злочинів, вчинених у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння, в тому числі серед неповнолітніх, та враховуючи звернення місцевих мешканців.

В результаті голосування вісімнадцять голосів «за» заборону продажу алкоголю, двоє депутатів проголосували «проти»: Анатолій Повар та Олег Рудницький.