Олевські борці вибороли 6 медалей на всеукраїнському турнірі

У червні у Києві проводився Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений Дню народження генерала УПА Романа Шухевича. Участь у ньому взяли борці дитячого клубу «Спорт заради миру» та вихованці Олевської ДЮСШ боротьби.

Турнір проводився на базі спортивного училища імені Івана Піддубного. На чотирьох килимах протягом трьох днів наші борці: Дарина Павленко, Віталій Хацанівський, Арсен Подолюк, Олег Бабиченко, Богдан Власовець, Кирил Дола та Ілона Вальчук, яка поступилась тільки чемпіонці України, змогли вибороти 6 медалей, з них 2 срібні та 4 бронзові. Всі спортсмени, які стали чемпіонами, були нагороджені грошовими преміями, а призери – цінними подарунками та медалями.

Команду олевських борців готував тренер ДЮСШ Юрій Ямчинський. Фінансову підтримку надав президент дитячого клубу Олександр Бабиченко.

Директор ДЮСШ боротьби                                Володимир Попоков