Робоча зустріч щодо стану орендної плати за землю

9 липня в міській раді відбулась робоча зустріч за участі заступника міського голови Якова Осипчука, начальника управління земельних відносин Наталії Біленець та інших.

Було обговорено різні аспекти оренди землі сільськогосподарського призначення та вартість земельної плати. Яків Миколайович наголосив, що варто приділяти увагу на розмір ставки від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, який орендар платитиме за землю. Згідно Закону, максимальна ставка – 12%.

Крім того, говорили про можливість особистого виїзду на сільськогосподарські поля з метою перевірки відповідності з документами кількості землі, що оброблюється орендарями.

Ярослав Станіславович повідомив про важливу умову – всі наймані працівники мають бути оформлені в Олевській громаді, щоб податки та збори надходили до місцевого бюджету.

Також серед орендарів існують заборгованості по платі за землю. Виправити дану ситуацію боржники мають до наступної чергової сесії міської ради.