В Олевську облаштовують місце вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників АТО

24 липня відбулась виїзна нарада по облаштуванню місця вшанування пам’яті загиблих воїнів-учасників АТО Олевського району,  за участі міського голови Олега Омельчука, його заступника Олександра Ніколайчука, голови Спілки воїнів АТО Андрія Іванова та ін.

Роботи будуть виконуватись за фінансової підтримки благодійного фонду народного депутата Сергія Пашинського.

Знаходитиметься місце вшанування по вул. Володимирська біля Будинку правосуддя та пам’ятного знаку Олевської Республіки. Вже розпочато роботи по встановленню дошки загиблим воїнам АТО Олевського району.

Присутні обговорили виконання поставлених завдань. Планується завершення всієї роботи по облаштуванню місця вшанування до Всеукраїнського фестивалю Олевської Республіки, який буде проходити в Олевську у вересні місяці.

Учасники наради наголошували на тому, що це має бути особливе місце, де люди зможуть віддати шану воїнам АТО і яке зможуть відвідати як олевчани, так і гості міста.