В Олевську відсвяткували День Державного Прапора України

У День Державного Прапора України на площі Соборній відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу. До слова були запрошені міський голова Олег Омельчук, голова районної ради Віктор Троц, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко.

Завершилась офіційна частина свята покладанням квітів до Обеліску Слави та пам’ятного знаку Олевській Республіці.

Далі всі бажаючі відправились на запланований патріотичний велопробіг містом, присвячений Дню Державного Прапора України.

«Виховуючи здорову націю, ми організовуємо масштабні велопробіги, де кожен може не лише стати частинкою рушійної сили громади, а й популяризувати державний стяг», – прокоментував міський голова.

О 10 годині біля будівлі міської ради зібралися учасники велопробігу. У ньому взяли участь більше 50 осіб всіх вікових категорій. Такий формат проведення свята відбувається вже не вперше – жителі Олевської громади із задоволенням беруть участь у велопробігах. Цього року особливо багато дітей з прапорцями підтримали патріотичну акцію.

Велосипедистів супроводжували працівники поліції, які забезпечили безпеку руху на автодорогах.

Завершився велопробіг спільним фото біля Свято-Миколаївської церкви, після чого всі учасники мали змогу поласувати смаколиками.

Більше фото з урочистої частини та з велопробігу дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.