Інформація конкурсної комісії щодо розгляду заяв і документів, поданих претендентами

ІНФОРМАЦІЯ

27 серпня 2018 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради з розгляду заяв і документів, поданих претендентами на участь у конкурсі  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради.

Для участі в конкурсі подали заяви та документи два претенденти:

Вишневська Олена Євгеніївна – виконувач обов’язків головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради;

Орлицька Людмила Володимирівна – лікар загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради.

В результаті перевірки членами конкурсної комісії документів, поданих претендентами, встановлено, що претенденти подали всі необхідні документи, які відповідають установленим вимогам.

Конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення:

1. Допустити до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради Вишневську Олену Євгеніївну та Орлицьку Людмилу Володимирівну.
  2. Провести засідання конкурсної комісії 28 серпня 2018 року о 10.00 год. в актовій залі міської ради, на якому:

1) заслухати конкурсні пропозиції учасників конкурсу та провести з ними співбесіду;

2) відібрати шляхом голосування з числа учасників одну кандидатуру – переможця конкурсу, оформити рішення конкурсної комісії та підготувати і внести відповідне подання Олевському міському голові, який здійснює призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу згідно чинного законодавства.