Увага!Залишилося 3 дні для подання заяви на виплату невикористаних сум субсидій

Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій – це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій.

Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу – 100 кубометрів за умови що ці ресурси використовуються для опалення.

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин – 135 гривень за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

Отже, громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 вересня поточного року звернутися до управління праці та соціального захисту населення із відповідною заявою.