Святковий концерт в Олевській музичній школі

3 вересня у відремонтованому залі музичної школи відбулось свято, приурочене до нового навчального року. У святковому концерті брали участь учні всіх відділів школи, а саме: Данило Лесів, Алла Коберник, Аліна Градова, Олександр Шепетько, дует скрипалів Алла та Олександра Коберник, Данило Дідус, Денис Курбеко, Нікіта Гілюк, Нікіта Долібець, Дарина Сорока, Анжеліка Токарчук та Марина Долібець.

Діти демонстрували свої вокальні здібності та виконували композиції на різних інструментах, в тому числі на скрипці, трубі, саксофоні, баяні, гітарі.

На заході був присутній міський голова Олег Омельчук та його заступник Олександр Ніколайчук. Вони привітали присутніх зі святом, побажали дітям наснаги та вмотивованості, вчителям – творчих здобутків, а батькам –наполегливості та терпіння. Олег Васильович вручив подяку міської ради викладачу Олевської музичної школи Борисенку Петру Івановичу за багаторічну сумлінну працю, високий рівень майстерності, особистий внесок у розвиток підростаючого покоління та з нагоди 45 років трудової діяльності.

Відзначила найкращих учнів за успіхи у навчанні директор музичної школи Тетяна Тимків. Минулий навчальний рік вихованці та викладачі музичної школи демонстрували свої таланти на обласних та всеукраїнських заходах, прославляючи Олевщину. Грамотами за відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку були нагороджені учні 1 класу: Анжеліка Токарчук (сольний спів, викл. Кльоц І.В.), Лія Корнійчук (гітара, викл. Гриб М.І.), Данило Лесів (гітара, викл. Гриб М.І.), Анна Фоміна (акордеон, викл. Талах А.А.), Іван Гуцалюк (гітара, викл. Бочковський А.В.), Анастасія Лопуга (скрипка, викл. Нестерук Т.О.), Ганна Кулакевич (скрипка, викл. Нестерук Т.О.), Анастасія Хомутовська (фортепіано, викл. Данюк Т.Б.), Нікіта Долібець (фортепіано, викл. Горбовська І.В.); учні 2 класу: Олександра Коберник (скрипка, викл. Дворак О.В.), Христина Стрибулевич (фортепіано, викл. Кравченко Ю.М.), Анна Яременко (фортепіано, викл. Кравченко Ю.М.), Олександр Шепетько (гітара, викл. Бочковський А.В.), Вікторія Осипчук (фортепіано, викл. Данюк Т.Б.), Нікіта Долібець (сольний спів, викл. Данюк Т.Б.), Любов Редько (сольний спів, викл. Данюк Т.Б.), учениця 3 класу Іванна Черних (фортепіано, викл. Кльоц І.В.), учениця 4 класу Алла Коберник (скрипка, викл. Дворак О.В.) та учениця 7 класу Марина Долібець (сольний спів, викл. Данюк Т.Б.).

Завершився святковий концерт піснею «Україна» у виконанні учениці випускного класу школи Марини Долібець.