Олевчани заборгували майже 800 тис. грн. за вивіз сміття

Станом на початок поточного року жителі міста Олевськ заборгували підприємству «Будпослуги-2» за вивіз ТПВ майже 800 000 гривень. Така ситуація із заборгованістю складається вже не перший рік. Жителі міста вправно сплачують комунальні послуги, втім, не хочуть платити за сміття.

Ціна на вивіз твердих побутових відходів невелика – 7 гривень 54 копійок з людини в місяць, це близько 60 гривень за рік. Проте, до прикладу, одна з найбільших вулиць Олевська Свято-Миколаївська з року в рік має низькі показники проплати, всього 32%, інші 68% жителів вулиці продовжують уникати сплати.

Одна з вулиць, яка є «рекордсменом» боржників – вул. Молодіжна, вони сплатили всього 4%, вул. Коростенська – 8%. Також найбільше боржників проживають на вул. Набережна, вул. Лесі Українки, вул. Партизанська, вул. Робітнича, вул. Валерія Лобановського (мин. Радгоспна) та багато інших. За словами директора ДП «Будпослуги-2» Петра Козловця, середня сплата за вивіз ТПВ по вулицям – 40-50%.

Звісно, є і такі, які вправно платять, проте це ті вулиці, на яких знаходиться від 2 до 7 домоволодінь, як вул. Квятинського, вул. Космонавнів та ін.

Така заборгованість призвела до тяжкого фінансового стану підприємства, що може зумовити унеможливлення подальшого вивозу ТПВ. В такому разі місто може погрузнути у смітті.

Варто пам’ятати, що одна із найбільш гострих екологічних проблем сьогодення є забруднення навколишнього середовища. А щоб досягнути високих стандартів рівня життя необхідно починати із себе.

Залишити коментар