Олевська громада відзначила День дошкілля

27 вересня в приміщенні Олевського ЦХЕТУМу відбулося святкування Дня дошкілля. У святковому залі зібралися працівники закладів дошкільної освіти аби разом відзначити цей день.

У фойє ЦХЕТУМу були представлені виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва від дошкільних навчальних закладів громади. Вони дивували своєю різноплановістю: вишивки, бісероплетіння, композиції з квітів, в’язання та багато іншого.

Від Олевської міської ради присутніх вітав заступник міського голови Олександр Ніколайчук. Він побажав всім присутнім щастя, натхнення та довгих років життя. Грамоти та грошові винагороди від міської ради отримали старша медична сестра ЦРД №3 «Золотий ключик» Ніна Резніченко, завідуюча Замисловицького ЗДО Олена Ткач, вихователь ЗДО №2 «Малятко» Тетяна Гридіна, помічник вихователя ЦРД №2 «Сонечко» Світлана Плотнік, завідуюча Калинівського ЗДО Наталія Ляшук.

Олександр Ніколайчук також вручив нагороди від Житомирської обласної ради. Грамоту та сувенірний годинник отримала завідуюча Юрівського ЗДО №35 «Пролісок» Ірина Хомутовська. Подяки Житомирської обласної ради та грошові винагороди від Олевської міської ради отримали завідуюча Варварівського ЗДО №12 «Барвінок» Ганна Ратушинська, соціальний педагог Олевського ЗДО №10 «Струмочок» Наталія Ігнатюк, вихователь Кам’янського ЗДО №9 «Світлячок» Марина Головенко, вихователь-методист Олевського ЦРД №2 «Сонечко» Олена Покальчук.

На заході також був присутній народний депутат України Володимир Арешонков. Він привітав працівників дошкільної освіти зі святом, а також відзначив якісні постановки хореографічних номерів, презентованих на святі. Подякою народного депутата України та грошовою винагородою були відзначені завідуюча Олевського ЗДО №2 «Малятко» Наталія Дубченко, завідуюча Жубровицького ЗДО №15 «Чебурашка» Марія Гілюк, вихователь Олевського ЦРД №1 «Зірочка» Вікторія Самойленко, завідуюча Зубковицьким ЗДО №24 «Малятко» Раїса Десюк.

Працівників дошкільної освіти вітали також начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко, його заступник Алла Гаврилюк та голова Олевського осередку Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов. Грамотами відділу освіти та грошовими винагородами від благодійного фонду були нагороджені завідуюча Покровським ЗДО Світлана Корбун, вихователь Олевського ЗДО №10 «Струмочок» Наталія Мичка, вихователь Юрівського ЗДО №35 «Пролісок» Тамара Гриб, вихователь Лопатицького ЗДО №18 «Дзвіночок» Ольга Саган, вихователь Жубровицького ЗДО №15 «Чебурашка» Олена Бобровник, вчитель-логопед Олевського ЦРД №2 «Сонечко» Ольга Чернишова, вихователь Олевського ЦРД №1 «Зірочка» Наталія Зосич, вихователь Олевського ЦРД №1 «Зірочка» Галина Петрук, вихователь Олевського ЦРД №1 «Зірочка» Олена Козловець, практичний психолог Кишинського ЗДО Тетяна Туцька.

Відзнаки та грошові винагороди працівникам дошкільної освіти також вручали заступник голови районної ради Олександр Ковальчук та керівник профспілки працівників освіти і науки Наталія Яценко. Загалом свято було наповнено привітаннями, квітами, танцями та музичними подарунками.

Свої музичні та танцювальні номери презентували місцеві колективи та виконавці, вихователі та вихованці закладів дошкільної освіти громади. По завершенню заходу працівникам дошкільної освіти був подарований великий торт від приватного підприємця Валерія Гарбовського, директора Олевського ШБУ №42 Миколи Кравченка та заступника голови районної ради Олександра Ковальчука.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук