День працівника освіти

Нещодавно в Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівника освіти. Привітати педагогів прийшли: народний депутат України Володимир Арешонков, перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, заступник міського голови Яків Осипчук, голова голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Ковальчук, голова Благодійного фонду Сергія Пашинського Олевського району Андрій Іванов, начальник відділу освіти Валерій Левченко та керівник профспілки працівників освіти і науки Наталія Яценко.

Дві грамоти Верховної Ради України вручив голова Благодійного фонду Сергія Пашинського Олевського районуАндрій Іванов: директору Тепеницької ЗОШ Ірині Толочкіній та директору Варварівсьокої ЗОШ Олександру Плису. Також ноутбуки від Благодійного фонду Андрій Іванов вручив заступнику директора з виховної роботи Олевської гімназії Тамарі Зарубі та заступнику з виховної роботи Лопатицької ЗОШ Оксані Сичовій.

Добрі побажання працівникам освітньої галузі висловив Володимир Арешонков та нагородив подяками: начальника відділу освіти Валерія Левченка, директора Зубковицької ЗОШ. Михайла Ширмука, майстра міжшкільного навчально-виробничого комбінату Петра Головенка, вчителя англійської мови Білокоровицької ЗОШ №3 Ларису Чамор, вчителя початкових класів Білокоровицької ЗОШ №1 Тетяну Бубон, методиста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту по взаємодії з громадськістю  Олевської районної державної адміністрації Жанну Драгальчук, педагога організатора Олевської гімназії Наталію Коломієць, керівника гуртка образотворчого мистецтва  Олевського ЦХЕТУМу Тетяну Басюк, педагога організатора Олевської ЗОШ №3 Ковальчук Оксану.

Від Олевської міської ради грамоти отримали: вчитель початкових класів Олевської гімназії Світлана Красильникова, практичний психолог Олевського професійного ліцею Ірина Клочкова, вчитель біології Стовпинської ЗОШ Наталія Ковальчук, заступник директора Юрівської ЗОШ Людмила Талах, вчитель початкових класів Олевської ЗОШ №3 Наталія Павлусенко, директор Олевської музичної школи Тетяна Тимків, вихователь групи продовженого дня Кам’янської ЗОШ Наталія Козловець.

вчитель початкових класів Олевської ЗОШ №3 Наталія Павлусенко

Сергій Крамаренко привітав педагогів зі святом, побажав міцного здоров’я, великої наснаги у величній та благородній справі. Також від Житомирської обласної ради нагородив грамотами та подяками кращих працівників.

Також від райдержадміністрації, райради, відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради та профспілки відділу освіти кращих працівників освітньої галузі нагородили відзнаками.

Зі сцени для працівників освіти лунало безліч вітань та слів вдячності за їх працю. Також протягом всього урочистого заходу пісенними та танцювальними номерами вітали педагогів учасники художньої самодіяльності: Наталія Романчук, Олена Горпинич, Павло Шинкар, Артем Курбеко, Володимир Крекотень, вихованці ЦХЕТУМу та ін.

Приємною несподіванкою до свята став подарунок від Володимра Арешонкова – концерт Катерини Бужинської.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук.