Пониження ступеня Озерянської школи

На черговій сесії міської ради депутати підтримали рішення про пониження ступеня Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. до І ст. Інформував по даному питанню начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко.

На сьогодні у навчальному закладі навчається 15 дітей: по 3 учня навчаються у 2, 5 та 7 класі, 2 учня – в 4 класі, по 1 учню – в 3, 6, 8 та 9 класах. У перший клас не пішов жоден учень. У той же час у школі працює 10 педагогічних працівників.

Відповідно до чинної постанови КМУ, за рахунок субвенції не здійснюється фінансування загальноосвітніх навчальних закладів (крім закладів початкової школи), кількість учнів у яких становить менше 25 осіб.

Після реорганізації школи планується, що дев’ять учнів 5-9 класів перейдуть на навчання в Новоозерянський НВК. Наразі курсує шкільний автобус через село Озеряни до Новоозерянського НВК.

19 депутатів проголосували «За» дане рішення, «утримався» депутат Володимир Ковальчук.