Олевській центральній лікарні придбали новий автомобіль

Для комунальної установи «Олевська центральна лікарня» закупили автомобіль. Новенький Ford Transit Minibus був придбаний за кошти, які надійшли внаслідок продажу приміщення, яке було орендовано Олевським судом.

Так як відповідне приміщення знаходилось у власності району, то й кошти було вирішено використовувати для установи, яка обслуговує весь район, тобто лікарні.

Сьогодні, 17 жовтня, головний лікар Олевської центральної лікарні Олег Казюк презентував транспортний засіб міському голові Олегу Омельчуку.

Новий автомобіль оснащений системою клімат-контролю, підігрівом сидінь, паском безпеки для кожного посадкового місця, вентиляцією транспорту та ін. При необхідності сидіння можна зняти для зручного перевезення лежачих хворих.