Учні Олевщини повернулися зі Спортивних Ігор Житомирщини з кубком

Команда юних спортсменів Олевщини посіли перше місце у Спортивних Іграх школярів Житомирщини 2018-2019 років у змаганнях з легкоатлетичного кросу. Про це повідомив тренер, яких супроводжував команду на змагання, Анатолій Бідюк.

У спортивних іграх взяли участь 8 учнів з Олевської ЗОШ №3, Кам’янської ЗОШ та Лопатицької ЗОШ: Вікторія Калюк, Крістіна Яценко, Олександр Мороз, Роман Макарчук, Марія Гарбар, Софія Тимощук, Руслан Васильчук та Артем Гарбар. Талановитих учнів готували до змагань Дубровець Дмитро Іванович (Олевська ЗОШ №3), Романчук Віктор Васильович (Кам’янська ЗОШ), Бідюк Анатолій Михайлович і Тимощук Володимир Петрович (Лопатицька ЗОШ).

Обласні спортивні ігри Житомирщини з легкоатлетичного кросу відбулися 12 жовтня в місті Малин на стадіоні «Авангард». Спробувати свої сили приїхали 11 команд, серед них і команда Олевської громади. Присутніх привітав начальник відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Володимир Зорнік.

В результаті змагань перше місце посіли наші спортсмени. Їх нагородили дипломом за І місце та кубком.