В Олевську відзначили День автомобіліста і дорожника

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Тому напередодні професійного свята працівники колективу ТДВ «РІМ-Богдан» приймали вітання від Олевської міської ради, Олевської районної державної адміністрації та райради.

Від Олевської міської ради керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин привітав всіх працівників зі святом, побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі та вручив подяки і грошові нагороди: водію ТДВ «Рім-Богдан» Василю Ковальчуку, механіку по перевірці технічного стану транспортних засобів ТДВ «Рім-Богдан» Максиму Кручку, головному бухгалтеру ТДВ «Рім-Богдан» Наталії Веремейчик, касиру ТДВ «Рім-Богдан» Лесі Осипчук.

Керівник апарату Олевської РДА Леонід Котвицький також висловив слова вітання та відзначив кращих працівників грамотами Олевської РДА та районної ради.

На завершення Василь Шибецький, директор підприємства «Рім-Богдан», вручив відзнаки, подарунки і побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, успішної роботи.