Міська рада продала ще одну ділянку з аукціону

Олевська міська рада продала земельну ділянку несільськогосподарського призначення у результаті торгів у формі аукціону. Ділянка розташована в Олевську по вул. Промислова, 78а, площа – 0,3031 га.

Аукціон провела Житомирська товарна агропромислова біржа. В ньому взяли участь два місцевих підприємці: Павло Майстер та Федір Невойт.

Стартова ціна лоту становила 239 843 гривень (без ПДВ), згідно висновку про експертну грошову оцінку. В ході аукціону переміг Павло Майстер з ціновою пропозицією 251 835,15 гривень (без ПДВ).

Раніше Олевська міська рада проводила аукціон на земельну ділянку, що розташована по вул. Свято-Миколаївській, 183 (навпроти кафе-бару Магнат), площею 0,8767 га за 822 866, 10 грн.(без ПДВ).