За сприяння Володимира Арешонкова 50 школярів Олевської громади відвідали Київський зоопарк

Сьогодні, 29 жовтня, 50 дітей Олевської міської об’єднаної територіальної громади відправились до столиці. За сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова, школярі відвідали зоопарк та відомий заклад громадського харчування.

Київський зоопарк – один з найбільших за територією зоологічних парків Європи. Колекція тварин нараховує більше 300 видів та понад 2000 тварин. Діти із задоволенням спостерігали за екзотичними тваринами, пізнавали щось нове, фотографувалися.

Школярі Стовпинської ЗОШ, Корощинської ЗОШ та Кишинської ЗОШ залюбки відвідали цікаву екскурсію. Серед них діти-сироти, діти учасників бойових дій на сході України, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Хорошим бонусом стало те, що така подорож була запланована на час осінніх канікул, тому діти не пропустили навчальний процес. Цього тижня планується ще дві такі екскурсії для учнів Олевської громади за сприяння народного депутата Володимира Арешонкова.