Дві медалі із Тернопільщини

2-4 листопада у Тернополі проводився Міжнародний турнір з вільної боротьби серед кадетів, юнаків і дівчат. Взяти участь запросили олевських борців. У складі 12 учасників команда борців вирушила до Тернополя.

Взяти участь у турнірі приїхали близько 500 спортсменів із 25 команд, серед них були і 5 зарубіжних команд. Найяскравішу боротьбу показав наш Ярослав Мидловець, який виграв п’ять сутичок і тільки поступився срібному призеру Європи із Львова й посів третє місце.

Також вдало виступив Віктор Пилипчук (с. Корощине), перемігши трьох суперників, він дійшов до півфіналу. Хорошу боротьбу показав також наш наймолодший учасник Даніїл Іщенко. А серед дівчаток Ілона Вальчук, яка навчається у Броварському спортивному ліцею. Ілона Здобула срібну срібну медаль, поступившись у фінальній сутичці борчині із Тернополя.