В міській раді обговорили забезпечення медичними препаратами

12 листопада в актовій залі міської ради заступник міського голови Яків Осипчук провів нараду з працівниками КУ ”Олевська центральна районна аптека № 32”, аптеки «Первоцвіт», працівниками лікарні та старостами. Також на нараді були присутні: начальник фінансового відділу Катерина Горпиніч, начальник відділу економічного розвитку, транспорту, туризму інвестицій та комун. власності Олег Ковальчук та ін.

Керівники аптек розповіли про стан і забезпечення наркотичними препаратами, інсуліном та як виконуються програми Доступні ліки, лікарняна каса і чорнобильські програми.

Працівник управління соціального захисту населення розповіла про кількість виділених коштів на ті чи інші програми та прокоментувала, що згідно кошторисних призначень кошти використовуються в повному обсязі.

Головний лікар ЦПМД Олена Вишневська та завідуючий поліклінічним відділенням Олевської ЦЛ Володимир Петров розповіли як у них виконується державна програма Доступні ліки та те, що тепер лікарня співпрацює для постачання інсуліну з аптекою «Первоцвіт», так як терміни поставки у них значно менші.

В ході обговорень, амбулаторіям, ФП і ФАПам було запропоновано заключити договори з будь-якою аптекою для забезпечення лікарськими засобами жителів сіл, в яких на даний час аптеки немає.

Також Яків Миколайович вислухав про актуальні проблеми, що стосуються забезпечення препаратами аптек та лікарні та обговорили можливі шляхи їх подальшого вирішення.

 

Залишити коментар