Зміна депутатського складу Олевської міської ради

У складі депутатів Олевської міської ради відбулись зміни. Депутат, який балотувався від партії «Наш край» Олег Зигмундович Рудницький написав заяву на дострокове припинення своїх повноважень.

Він був закріплений за округом № 4, що охоплює частину м. Олевськ: вул. Володимирська, вул. Івана Франка, вул. ім. Гетьмана Виговського, вул. Калинова, вул. Коростенська, вул. Олександра Олеся, вул. 40 років Перемоги, пров. Володимирський, пров. Калиновий, пров. Набережний, пров. Першотравневий.

Його місце зайняв наступний за черговістю кандидат в депутати від відповідної партії – Горпинич Оксана Іванівна. На чергових виборах вона балотувалася від округу №19: с. Зольня, с. Ковалівка, с. Сердюки. В селі Зольня Оксана Іванівна працює діловодом.

Про зміну складу депутатського корпусу на сесії міської ради повідомила голова Олевської міської виборчої комісії Зоя Григорівна Черних. Міський голова Олег Васильович Омельчук привітав Оксану Іванівну, а депутати зустріли свою колегу оплесками.

На фото: депутати міської ради Горпиніч Оксана Іванівна та Кручко Ганна Юзиківна