Міський голова привітав з Днем Збройних Сил України

Щорічно 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. Саме в цей день відбулося прийняття Верховною Радою України в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України».

Міський голова Олег Омельчук та його заступник Яків Осипчук привітали працівників Олевського військового комісаріату з професійним святом. Подяками та грошовими нагородами були відзначені головний спеціаліст мобілізаційного відділення Лесів Віталій Євгенович, головний спеціаліст відділення комплектування Козловець Олександр Вікторович, головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Шмат Ірина Григорівна, головний спеціаліст відділення комплектування Філімончук Ганна Миколаївна, головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Лесів Тетяна Юріївна, головний спеціаліст командування Чорна Ярослава Олександрівна, провідний спеціаліст відділення комплектування Симончук Галина Миколаївна.

Олег Васильович побажав присутнім здоров’я, злагоди, перемог, нових звершень, а головне – мирного неба над головою.

Всього найкращого також побажав голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко. Помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Валерій Троян передав найщиріші вітання від депутата та вручив 12 працівникам грошові нагороди.