Всеукраїнський тиждень права «Давайте поговоримо про насильство»

10 грудня 2018 року персоналом Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» начальником Наталією Мельник, старшим інспектором Анжелою Козловець спільно з працівниками Олевського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, представником Олевського бюро правової допомоги Новоград-Волинського місцевого центру з надання безкоштовної правової допомоги Житомирської області Максимом Завірським в приміщенні ДНЗ «Олевський професійний ліцей»  було проведено інформаційний захід для учнів ліцею в рамках Всеукраїнського тижня права «Давайте поговоримо про насильство».

Насильство є серйозною та масштабною проблемою, яка породжує безліч інших проблем, негативно впливає на суспільство та є серйозною перешкодою на шляху до подолання нерівності та дотримання прав людини. Насильство визначається як будь-які навмисні дії, фізичного, психологічного чи економічного спрямування однієї людини по відношенню до іншої,  які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю.

Під час заходу присутніх було ознайомлено з суттю та видами насильства, правилами, які допоможуть запобігти насильству та наслідками його застосування. Даний захід проводився за допомогою презентації із застосуванням  елементів тренінгу.

Фахівець Олевського РС Стожук І.К.

Залишити коментар