В міській бібліотеці відбулась святкова вистава до Дня Святого Миколая

19 грудня – Україна відзначає День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. У цей день діти чекають на подарунки, в повітрі витає запах мандаринів і все навкруги сповнене дивами. Тому цього дня до Олевської бібліотеки завітали учні 3 класу Олевської гімназії на святкову виставу «В офісі Святого Миколая». Автор цієї вистави – українська журналістка, поетеса Лілія Костишин.

Керівники музичного театру Тетяна Тимків та Тетяна Данюк разом з учнями Олевської музичної школи підготували цю виставу.

Ролі виконували: Наталія Романчук, Ігор Васильчук, Анастасія Романчук, Марина Долібець, Алла Коберник, Нікіта Долібець, Аліна Градова, Іванна Жавино, Нікіта Гілюк, Олександра Коберник, Люба Редько, Анна Рябой, Лія Корнійчук, Валерія Курбеко, Дар’я Халімочук.

Учасники та керівники музичного спектаклю подарували радість, позитивні емоції та чарівну атмосферу маленьким глядачам.

На завершення вистави всім присутнім вручили солодкі подарунки від політичної партії «Батьківщина» та депутата Житомирської обласної ради Олександра Ніколайчука.