Міський голова вручив ключі від будинку дитині-сироті

На черговій сесії міської ради голова Олевської ОТГ Олег Омельчук вручив ключі від будинку особі із числа дітей-сиріт Петру Козловцю, який перебував на квартирному та соціальному  квартирному обліку Олевської міської ради. В кінці минулого року соціальне житло також отримав дитина- сирота Віктор Шинкар.
Соціальне житло знаходиться в с. Тепениця. Загальна площа будинку – 44,9 кв.м., житлова – 13,5 кв.м. На земельній ділянці окрім будинку також розташовані криниця та інші господарські будівлі. Кошти на придбання будинку були спрямовані із субвенції з державного бюджету у сумі 219808 грн. та місцевого – 26927 грн.
Петро Козловець 1997 р.н. проживав та виховувався в дитячому будинку сімейного типу в с. Тепениця. У 2018 р. закінчив ДНЗ «Олевський професійний ліцей».