Затвердження Кредитного договору між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та інші питання сесії міської ради

14 лютого відбулось чергове засідання сесії міської ради. На розгляд депутатам було винесено 48 питань, включаючи «Різне».

Депутати затвердили Кредитний договір між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Олевською міською радою. Обсяг фінансування – 12 500 000 гривень. За ці кошти відбуватиметься реконструкція вуличного освітлення, переважно у селах громади.

Сучасне якісне освітлення має з’явитися у 13 селах Олевської міської об’єднаної територіальної громади.

Втім, рішення було прийнято не одноголосно: Володимир Тимощук проголосував «проти», «утримались» Станіслав Бідюк та Василь Снігур.

На сесію міської ради було винесено проект рішення про виділення матеріальної допомоги 31 жителю громади. Основна причина звернень – тяжкі захворювання. Загалом було виділено 114 тисяч гривень.

Програму соціально-економічного розвитку Олевської ОТГ на 2019 рік прийнято. До нього увійшли ремонти доріг, ремонти шкіл та садочків та багато іншого. До соціально-економічного плану розвитку включені всі пропозиції, які надавали в.о. старост, депутати, керівники комунальних установ та закладів міської ради.

Одноголосно підтримали депутати рішення про припинення (ліквідацію) Озерянської загальноосвітньої школи. У жовтні 2018 року  депутати вже затвердили реорганізацію даного навчального закладу у заклад І ступеню, але у зв’язку з тим, що до 12 грудня всі 5 учнів, які залишались в школі І ст. перейшли на навчання до Новоозерянського НВК, постало питання про ліквідацію Озеряньсокї щколи. Майно і навчально-матеріальна база буде передана до Новозеряньсокго НВК. Дітей до Новоозерянського НВК буде підвозить автобус.

Надали згоду депутати на прийняття у комунальну власність та на баланс Олевської міської ради КП «Олевська Центральна районна аптека №32», яке раніше знаходилось у власності Олевської районної ради. У разі прийняття до комунальної власності та на баланс міської ради, об’єкт буде використаний без змін.

Депутати затвердили перелік об’єктів (заходів), що будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (за поданням народного депутата України Володимира Арешонкова):

• Придбання ноутбуку для будинку культури с. Замисловичі – 12 000 грн.
  • Придбання радіомікрофонів для міського будинку культури м. Олевськ – 50 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Олевської музичної школи – 33 000 грн.
  • Придбання ноутбуку для будинку культури с. Тепениця – 12 000 грн.
  • Придбання музичної апаратури для сільського клубу с. Майдан – 15 000 грн.
  • Придбання ноутбуку для сільського клубу с. Сарнівка – 12 000 грн.
  • Придбання музичної апаратури для сільського клубу с. Джерело – 15 000 грн.
  • Придбання холодильника для зберігання вакцини для ФП с. Замисловичі КНП «Олевський ЦПМСД» – 7 000 грн.
  • Придбання комплекту меблів для ФП с. Замисловичі КНП «Олевський ЦПМСД» – 11 000 грн.
  • Придбання стеліризатора для амбулаторії с. Жубровичі КНП «Олевський ЦПМСД» – 11 000 грн.
  • Придбання холодильника для зберігання вакцини для амбулаторії с. Жубровичі КНП «Олевський ЦПМСД» – 7 000 грн.
  • Придбання комплекту меблів для амбулаторії с. Жубровичі КНП «Олевський ЦПМСД» – 23 000 грн.
  • Придбання комп’ютерів для Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кам’янка – 85 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 33 000 грн.
  • Придбання комп’ютерної оргтехніки для Кишинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 20 000 грн.
  • Придбання принтеру для Дружбівського НВК – 10 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Олевського ЦХЕТУМу – 33 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 33 000 грн.
  • Придбання комп’ютерів для Хочинської ЗОШ  – 85 000 грн.
  • Придбання комп’ютерів для Зольнянської ЗОШ – 35 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Копищенської ЗОШ  – 33 000 грн.
  • Придбання оргтехніки для Сущанської ЗОШ – 70 000 грн.
  • Придбання ноутбуку для Сущанської ЗОШ  – 12 000 грн.
  • Придбання мультимедійної дошки з проектором для Стовпинської ЗОШ  – 33 000 грн.
  • Капітальний ремонт приміщення (заміна вікон) ДНЗ № 35 «Пролісок» с. Юрове – 14 000 грн.
  • Придбання холодильнику для зберігання продуктів харчування для ДНЗ №10 «Струмочок» м. Олевськ – 20 000 грн.

9 громадян Олевської громади звернулось за наданням дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення ділянок комунальної власності з метою передачі безоплатно у власність. Більшість звернень надійшло для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських споруд та ведення особистого сільського господарства. Депутати підтримали дане рішення одноголосно.

Також були розглянуті питання: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік, про передачу з балансу на баланс нежитлових будівель Озерянської ЗОШ І-ІІ ст., про внесення доповнень до «Переліку майна, що може бути передане в оренду», про надання дозволу на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та ін.