Міський голова Олег Омельчук взяв участь у загальних зборах регіонального відділення АМУ

22 лютого міський голова Олег Омельчук взяв участь у загальних зборах Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України. Очільників громад Житомирської області – членів АМУ, які прибули на зустріч, привітав виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Олег Васильович та інші присутні голови населених пунктів підняли проблемні питання муніципалітетів. Зокрема, щодо потреби в додаткових субвенціях на освіту й медицину, про ринок електричної енергії, заборону розміщення вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах та інші.

Олександр Слобожан озвучив позицію АМУ з даних питань, а також запевнив, що Асоціація і надалі захищатиме інтереси місцевого самоврядування на державному рівні. Учасники зібрання узгодили спільні дії в питаннях, проблемних сьогодні для більшості територіальних громад Житомирщини.

Довідка. Членами АМУ є такі громади Житомирщини: Олевськ, Андрушки, Андрушівка, Баранівка, Бараші, Бердичів, Білокоровичі, Вишевичі, Ємільчине, Житомир, Корнин, Коростишів, Коростень, Лугини, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Радомишль, Станишівка, Червоне, Любар, Семенівка, Броники, Оліївка. Голова Житомирського РВ Асоціації міст України – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.