Святкування Міжнародного жіночого дня

6 березня в Олевському міському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Насолоджувались заходом повний зал глядачів.

У фойє МБК централізована бібліотечна система та Олевський ЦХЕТУМ презентували виставки до свята.

З привітаннями завітав народний депутат України Володимир Арешонков. Подяки та грошові винагороди він вручив техпрацівниці службових приміщень КУ «Олевський Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Марії Павленко, провідному спеціалісту Олевського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Тетяні Рудік,  начальнику Олевського відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль» Олені Ковальчук, головному бухгалтеру відділу освіти, молоді і спорту Олевської міської ради Валентині Коц, головному бухгалтеру Олевського РЕМу Альоні Бідній, начальнику управління Державної казначейської служби України в Олевському районі Інні Федорчук, лікарю-інфекціоністу КУ «Олевська центральна лікарня» Ірині Ярошенко, заступнику завідуючого відділення соціальної допомоги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради Тетяні Козловець, завідуючій фельдшерсько-акушерським пунктом с. Сущани Лесі Стафейчук, завідуючій аптекою №20 ТОВ «Первоцвітфарм» Ользі Існюк, головному спеціалісту відділу культури Олевської міської ради Інні Горпиніч, начальнику відділу економіки «КООПЗАГОТПРОМ ОЛЕВСЬКА РАЙСПОЖИВСПІЛКА» Ганні Кручко.

Привітання від Благодійного фонду Сергія Пашинського передав Юрій Русин. Грошові нагороди від фонду отримали завідуюча клубом с. Хмелівка Вікторія Стовбун, головний спеціаліст сектору кадрової роботи Олевської міської ради Любов Ковальчук, головний спеціаліст Олевського районного військового комісаріату Ірина Шмат, вчитель-методист молодших класів Олевської ЗОШ №3 Галина Вільк, бронзова призерка Чемпіонату України з вільної боротьби Ілона Вальчук.

Депутат  Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук вручив грамоту та грошову нагороду начальнику відділу реєстрації Олевської міської ради Людмилі Крижовій, а також подяки і грошові нагороди державному реєстратору Валентині Козловець, начальнику відділу орендних відносин та контролю за використанням землі Тетяні Фещук.

Від Олевської міської ради подяки та грошові премії отримали старша медична сестра КУ «Олевська центральна лікарня» Галина Кручко, соціальний працівник «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради Любов Рябой, завідуюча амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Жубровичі Наталія Третяк, директор будинку культури с. Замисловичі Валентина Шелепйонок, бібліотекар с. Покровське Світлана Яценко, діловод с. Сущани Анюта Вардецька.

Грамоти та грошові премії від Олевської РДА та райради вручили також голова Олевської райдержадміністрації Дмитро Лазаренко та голова районної ради Віктор Троц. Справжнім сюрпризом для глядачів став музичний подарунок. Минулого року Дмитро Олексійович відгукнувся на «музичну естафету» від народного депутата України Володимира Арешонкова. «Пісня про рушник» прозвучала у виконанні Дмитра Лазаренка, Віктора Троца та Ігоря Васильчука.

Музичні та хореографічні номери представляли «Фаворит», «Калиновий цвіт», «Сузір’я», Аліна Головенко, «Тіп-топ», Ігор Васильчук, Олена Волощук, «Олевчани», Наталія Романчук, Артем Курбеко, Тетяна Павлушенко. Розчулив глядачів номер від дітей, які щиро привітали своїх матерів.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.