Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Олевської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

 Проект рішення сесії Олевської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» розроблено відділом економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається впорядкувати плату за землю  у відповідності до Постанови КМУ №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки земельного податку та орендної плати за землю, які забезпечили б надходження до міського бюджету для реалізації міських програм.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено 25.03.2019 на офіційному сайті Олевської  міської ради http://olevsk-gromada.gov.ua/ у розділі “Документи” –  “Регуляторні акти”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції надаються до Олевської міської ради за адресою: 11001, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївска 4 (загальний відділ Олевської міської ради); е-mail: olevsk_miskrada@ukr.net   

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 25.04.2019  у письмовому  та/або електронному вигляді.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту