На сесії міської ради затвердили види робіт, які можуть застосовуватись під час організації громадських робіт

На сесії міської ради було затверджено види робіт, які можуть застосовуватись під час організації громадських робіт у 2019 році та мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам та соціальному розвитку міської ради.

Фінансуватимуться роботи, у разі залучення зареєстрованих безробітних, за рахунок міської ради в сумі 80000 грн. «На таку ж суму здійснюватиметься фінансування з державного бюджету», – проінформував керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин.

Серед видів робіт:

1. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.
  2. Впорядкування, благоустрій, озеленення території.
  3. Благоустрій кладовища.
  4. Впорядкування братських могил, пам’ятників, цвинтарів, місць поховання загиблих захисників Вітчизни та інших пам’яток культурної спадщини.
  5. Виконання робіт по догляду за криницями загального користування.
  6. Впорядкування придорожніх смуг.
  7. Надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатним.
  8. Надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту тощо.