20 квітня 2019 року – загальний день благоустрою

Традиційно перед Великоднем на Олевщині проводяться толоки з метою приведення територій в належний санітарний стан. Олевська міська рада активно долучається до організації та проведення таких «суботників».

20 квітня 2019 року в Олевській громаді відбудеться загальний день благоустрою, акцій з посадки дерев та наведення санітарного порядку. До даної акції також запрошуються депутатський корпус міської ради, громадські організації, навчальні заклади, державні та бюджетні установи, небайдужі жителі громади.

За відповідними підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності та ін. буде закріплена територія для забезпечення координації робіт.

Загальний день благоустрою відбудеться в рамках місячника «За чисте довкілля», що проходитиме з 8 квітня по 8 травня.