Оголошується конкурс “Людина року – 2019” Олевської ОТГ

З метою відзначення талановитих особистостей, професіоналів своєї справи у різних галузях життєдіяльності міста, Олевська міська рада оголошує конкурс до Дня міста «Людина року» Олевської об’єднаної територіальної громади.

1. У конкурсі беруть участь особи, які мають вагомі особисті заслуги та професійні здобутки в економічній, управлінській, соціальній, культурній, громадсько-політичній сферах життя громади, діяльність яких є соціальнозначимою та має громадське визнання.
  2. Присвоєння звання «Людина року» буде визначатися за такими номінаціями:
  • «Громадський діяч року»;
  • «Працівник освіти року»;
  • «Працівник охорони здоров’я року»;
  • «Меценат року»;
  • «Спортсмен року»;
  • «Діяч культури року»;
  • «Підприємець року»;
  • «Роботодавець року»;
  • «Учень року»;
  • «Посадова особа місцевого самоврядування року»;

3. У конкурсі беруть участь громадяни, які є жителями Олевської територіальної громади.

1. Право висувати претендентів мають органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, професійні спілки, об’єднання громадян, органи самоорганізації населення. Самовисування на присвоєння звання не розглядаються.
  2. Конкурс «Людина року – 2019» проводиться з 01.04.2019 р. по 01.05.2019 р.
  3. Для участі в Конкурсі до 1 травнянеобхідно подати наступні документи:

– клопотання на ім’я міського голови про присвоєння звання «Людина року»;

– характеристику на кандидата з інформацією про нього, його місце роботи, посаду, його професійний рівень та досягнення, громадську активність, особисті заслуги;

– документи та матеріали, які підтверджують досягнення претендента та їх соціальну вагомість (копії нагород тощо).

Подавати документи та звертатись за довідковою інформацією до керуючого справами виконавчого комітету – Юрія Русина вул. Свято-Миколаївська, 4, 1 поверх (загальний відділ міської ради).

Положення про Конкурс «Людина року – 2019»

Розпорядження №74 Людина Року