Оголошується конкурс «Фотохант»

До Дня міста Олевська міська рада оголошує конкурс «Фотохант».

Цілі і завдання:

– сприяння творчому розвитку, виховання активної життєвої позиції жителів ОТГ, створення умов для особистісного зростання людей, які захоплюються фотомистецтвом.

Правила проведення.

Роботи учасників приймаються  у наступних номінаціях:

1. «Вулицями й вуличками мого міста».
  2. «Людина ХХІ століття».
  3. «Яскрава емоція».
  4. «Макросвіт».

Кожен учасник конкурсу може бути представлений однією роботою в кожній категорії.

Вимоги

• Додати інформацію про себе: прізвище та ім’я, населений пункт, телефон;
  • Наявність опису та вказана номінація до фотографій обов’язкова! Необхідно зазначити місце зйомки (для 1 номінації) або інформацію про особу зображену на фото (для 2 номінації);
  • Якісне зображення у форматі .jpg.

Час та місце проведення

Фотографії надсилаються на електронну адресу olevskrada.zmi@gmail.com або приймаються в електронному вигляді за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4 (відділ по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ) не пізніше  13:00 год.  10 травня.

Визначення та нагородження переможців

Журі визначатиме переможця у кожній номінації. Загальна оцінка журі є сумою індивідуальних оцінок кожного члена журі, заснованих на суб’єктивній оцінці представлених робіт.

Визначення переможців відбуватиметься за умови участі 5 конкурсантів у номінації.

Рекомендовані критерії і параметри, які впливають на оцінку:- відповідність роботи тематиці конкурсу в цілому, – художня цінність роботи, – технічна якість роботи, – оригінальність.

Найкращі роботи будуть відзначені міською радою.

Довідки за телефонами: 097 879 4589 (Юлія) або 097 839 19 31 (Вікторія).